Niebawem nowa książka

(okładka poglądowa)

Nie !!! dla Halloween 

( fragment książki 3xNIE).

Raz na halloween, pobiec chciał mój syn.
Nie chcąc wierzyć, że, jest to bardzo złe.
Że okultyzm nie dla dzieci, że to tylko brudy, śmieci.
Że maszkary, przebierańce są szyderczym diabła tańcem.

I że wielka maska z dyni w sercu dziecka zło uczyni.
Kto się okultyzmem bawi w sercu dziecka koszmar sprawi?
Smutki, lęki i depresje, będą chodzić za twym dzieckiem.
Czyż naprawdę dziś już wiesz, co dla swego dziecka chcesz?

Syna mego brzuch rozbolał a więc w domu zostać wolał,
Stwierdził potem, że od Boga, chyba wyszła ta metoda?
Siedział w domu dzień był cały i nie poszedł w karnawały?
Bo Bóg zna nasze zamysły, wszystkie dziecka też pomysły.

Gdy więc dziecko wychowujesz, czy naprawiasz je, czy psujesz?
Czy mu dajesz dobre rady, czy przyzwalasz na szkarady?
Gry z czarami i przemocą, co się dziecku znów śnią nocą?
Filmy mroczne oraz złe i cóż jeszcze któż to wie?

Lepiej dziś zaufaj Biblii a jej Słowo cię uskrzydli,
Da ci nowe lepsze racje i prawdziwe inspiracje!
Wskaże światło oraz drogę gdzie skierujesz dziecka nogę.
Jego myśli w inne zmieni, halloween mu wykorzeni.

Ten wiersz nawiązuje do prawdziwego zdarzenia, które pewnego dnia przeżywaliśmy, jako rodzina. Dobry Bóg zachował nas i nasze dzieci od ataków złego. Dzieci znajdujące się w chrześcijańskich domach, każdego dnia pozostają potencjalnym celem wroga ich dusz. To on diabeł – szatan, każdego dnia zastawia na nasze rodziny sidła, chcąc w ten sposób zwabić w śmiertelną duchową pułapkę. Dziś tysiące, różnego rodzaju niewinnie wyglądających kolorowych pokus, czyha na nieświadome dzieci i młodzież. Jedną z najniebezpieczniejszych zagrożeń jest okultyzm, podawany dzieciom i młodzieży w ukryty sposób, jako „dobra zabawa”, np. celtyckie neo-pogańskie święto znane, jako halloween. To tu promuje się kult śmierci, wróżbiarstwo, magię i satanizm. Na świecie i coraz częściej w Polsce, biorą w nim udział tysiące dzieci oraz dorosłych, nie zdając sobie sprawy z powagi zagrożenia. Nie lekceważmy tego i nie pozwólmy by w jakiejkolwiek formie „zabawa” ta zatruwała serca naszych dzieci.

Symbole Halloween i ich niebezpieczeństwa

Nazwa Halloween jest najprawdopodobniej skróconą formą All Hallows’ E’en, czyli wcześniejszym „All Hallows’ Eve” – wigilia Wszystkich Świętych. Jednak jest to tylko pewna teoria, ponieważ owo święto pogańskie nie ma nic wspólnego ze świętością ani osobami Świętych w szczególności tych opisanych na kartach Bożego Słowa. Halloween koresponduje z pogańskim świętem Celtów samhain.
…W ujęciu biblijnym wiemy, że celtycki samhain reprezentuje księcia ciemności – szatana, od zawsze uzurpującego sobie prawo do władzy nad światem i ludźmi. Jednak pamiętajmy że Chrystus Jezus poprzez swoje zwycięstwo i śmierć na krzyżu Golgoty, rozbroił i pokonał księcia ciemności i jego mroczne zastępy. Raz na zawsze i nieodwołalnie!

„…Syn Boży na to się objawił, aby zniweczyć dzieła diabelskie”. 1 Jan. 3:8

Samhain nie jest więc jedynie ludową tradycją Celtów ale w swym charakterze zdradza znamiona księcia ciemności – szatana, zwanego też przez Boże Słowo ojcem kłamstwa. Unikajmy więc zasadzek i kłamstw złego, by żyć i nie dać wplątać się w zło.

„…On był mężobójcą od początku i w prawdzie nie wytrwał, bo w nim nie ma prawdy. Gdy mówi kłamstwo, mówi od siebie, bo jest kłamcą i ojcem kłamstwa.” Jan. 8:44

autor.Jan Stypuła

Zacytowany wyżej fragment jest częścią publikacji pt. „3xNIE” poświęconej ostrzeżeniom na temat okultyzmu ( Halloween, Andrzejki, Horoskopy). To materiał zaprezentowany z perspektywy Bożego Słowa, ma za zadanie przestrzegać dzieci , młodzież oraz ich rodziców przed zgubnymi skutkami okultyzmu, który jest dziś wszechobecny we współczesnej kulturze masowej. Publikacja niebawem będzie dostępna w naszej księgarni internetowej. Zapraszamy.
Jeżeli chciałbyś być powiadomiony o ukazaniu się tej publikacji na pisz do nas na nasz Kontakt e- mail załączając prośbę z podaniem tytułu  „3xNIE”-powiadomienie o publikacji

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *